Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego felgi stanowią ważny element tuningu samochodów

Spora grupa właścicieli aut podejmując decyzję o tuningu w pierwszej kolejności zaczyna od zmiany felg. Oczywiście można to zrozumieć, gdyż to felgi przecież są widoczne na pierwszy rzut oka, i to one w dużej mierze wpływają na całościowy styl po dokonanej zmianie. Wprawdzie kupując nowy pojazd często można wybrać wśród kilku modeli oferowanych przez dystrybutora, ale z reguły i tak nie będzie to nic porywającego. Nowoczesne felgi JR Wheels przede wszystkim znacząco wyróżniają się tym, jak wyglądają.

Przeważnie posiadają one niestandardowe wzornictwo, które nadaje autu drapieżny wygląd. Dzięki temu pojazd zdecydowanie się będzie wyróżniał w tłumie, a w końcu przy tuningu również i to ma znaczenie. Oprócz wyglądu wiele możliwości jest także jeśli chodzi o kolory, wielu producentów felg sportowych oferuje bowiem dużo także w tym zakresie. To jeszcze bardziej umożliwia otrzymać indywidualny wygląd auta, niemożliwy do osiągnięcia przy wyposażeniu fabrycznym.

Jednak w praktyce odpowiednie dobranie felg tak, żeby wszystko idealnie wyglądało, wcale nie należy do łatwych rzeczy. Po pierwsze wybór najróżniejszych felg jest obecnie ogromny, i czasami ciężko się będzie zdecydować na coś. Niektórym na przykład się będą podobały felgi concaver, ale nie w każdym modelu samochodu się sprawdzą. Raz z tej przyczyny, że tego typu felgę dopasować trzeba do koloru karoserii, ale też i do opon, na których się chce jeździć. I koniec końców może się okazać, że po założeniu wcale samochód nie zacznie wyglądać lepiej, niż przed przeróbkami.

Kolejną rzeczą są standardy, jakie powstały przez wiele lat tuningowania danych modeli. I w ich przypadku po prostu trzeba się takich standardów trzymać, nie bardzo przejdzie wymyślanie jakiś swoich nietypowych rozwiązań. Poza tym pamiętać należy o przepisach, a te są jednoznaczne. Po montażu superlekkie felgi SL02 nie mogą wystawać poza zarys karoserii, bo w przeciwnym wypadku trzeba się liczyć z zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez policję.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz