Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: aplikacja internetowa dla pośredników nieruchomości

Nbot to aplikacja internetowa dla pośredników nieruchomości. Umożliwia ona dostęp do ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, z kompletem zdjęć a także z numerami telefonów z blisko dwustu serwisów, co jest rzeczywiście ogromną nowatorską możliwością. To starannie opracowane źródło wiedzy, sprawdzi się w obsłudze klienta podażowego, ale też popytowego, ponieważ na takiej podstawie została przygotowana jego wizja projektowa. Do aplikacji są dołączone kluczowe elementy procesu marketingowego usprawniające proces pozyskiwania ofert, co stuprocentowo uprości obsługiwanie klienta poszukującego nieruchomości.

Pośrednicy nieruchomości doceniają taką opcję, ponieważ pomysły jakimi są program dla biura nieruchomości są wypracowane świetnie. Do walorów aplikacji zalicza: wysyłanie ogłoszeń ze zdjęciami, z prawie 200 portali, dostęp do ogłoszeń indywidualnych oraz biurowych z numerami telefonów z serwisów, szybkie wyznaczenie telefonu do właściciela, poinformowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, prędkie aktualizowanie cen w ofertach otwartych, skrupulatne określanie ceny oferty nieruchomości oraz dostęp do propozycji z uzupełnionymi adresami.

Zaprezentowany program to wszechstronne wyjście, bazujące na nieskomplikowanej obsłudze. Nbot dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości został przygotowany w ten sposób, aby ich praca była o wiele szybsza. Jego sposób obsługiwania jest przedstawiony na witrynie. Do wiadomości posiada się wgląd po utworzeniu nieodpłatnego konta. Pośrednik nieruchomości może przesłać oferty prędko, dodatkowo modyfikując je na własne. W efekcie obowiązki wykonuje szybciej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą kontrolować, kto oraz w jakiej cenie reklamuje mieszkania, co pozwala działać lepiej aniżeli konkurenci branżowi. W aplikacji umieszczone są wszystkie nieruchomości osób prywatnych wystawiane od 2018 roku oraz ogłoszenia agencyjne, dlatego niczego nie da się pominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz