Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wynajęcia

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w momencie wynajmu zawiera rzeczy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny oraz w wygodnych okolicznościach odbywać podróż. Oczywiście, zamawiający mogą jeszcze decydować się na wyposażenie dodatkowe, zależnie od tego, czego wymagają. Każdy samochody kempingowe jest maksymalnie przyszykowany, czyli po przeglądzie oraz schludny.

W wyposażaniu standardowym umieszczone są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, bądź kamera GoPro z dodatkami.

Abstrahując w takim razie od pory roku oraz okoliczności na drodze można odbywać podróż maksymalnie luksusowo, dokładnie w taki sposób, w jaki to sobie ktoś zaplanował. I chociaż dużo osób odbywanie podróży kamperem kojarzy z wakacjami, to w porze zimowej również wiele osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwoli bowiem na sporą niezależność. Każdy wypożyczający zaś posiada inne oczekiwania odnośnie do podróżowania. Zasady wypożyczenia są każdorazowo wobec tego ustalane indywidualnie.

Dużą popularnością cieszy się wynajem przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość zdecydować się na równi na przyczepy najnowsze, jak i używane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno najnowszego kampera. Dla klientów dostępny jest serwis, a team pomaga klientom dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też podzespoły zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz